Sumitomo Rubber Ako
22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’da yük istasyonu yapılması sözü alındı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası (ÇATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hayretin Çelikten ile birlikte Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Salih Tunç, Ejder Erdem, Yücel Cesur, Fahrettin Akyol tarafından TCDD 2.Bölge Müdürü Mahmut Yetkin’e ziyaret  gerçekleştirildi. Yapılan ziyarette ÇATSO üyesi firmalardan gelen talepler doğrultusunda ve Çankırı […]
Çankırı Gündemi - 18 Ocak 2020 10:01 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası (ÇATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hayretin Çelikten ile birlikte Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Salih Tunç, Ejder Erdem, Yücel Cesur, Fahrettin Akyol tarafından TCDD 2.Bölge Müdürü Mahmut Yetkin’e ziyaret  gerçekleştirildi.

Yapılan ziyarette ÇATSO üyesi firmalardan gelen talepler doğrultusunda ve Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası  olarak Çankırı’da üretim yapan firmaların yararına olacağı düşünülen, hali hazırda mevcut olan Germece Tren İstasyonu içerisine firmaların rahatça yükleme yapabilecekleri bir tren yolu cebinin yapılması, firmaların yararına, Çankırı’nın ve Türkiye’nin ihracat ve üretimine katkıda bulunacağı  ve Teşvik Bölgesi olan Çankırı potansiyel yatırımcıları bölgeye çekme noktasında etkili olacağı konusunda talepler iletildi.

Firmaların kullanımına müsait Germece Tren İstasyonunun içerisine tren yolu cebinin 2020 yılı içerisinde yapılacağı ve faaliyete geçirileceği sözü TCDD 2. Bölge Müdürü Sn. Mahmut Yetkin’den alındı.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada, “Konuya olan ilgisi ve misafirperverliklerinden dolayı odamız ve camiamız adına TCDD 2. Bölge Müdürü Sn. Mahmut Yetkin’e Teşekkürlerimizi sunarız.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 5801 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by