Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’daki koronavirüs vaka sayısı: 13

Çankırı’da Yeni Gün Türkiye’de, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından her gün corona virüsü vaka sayısı, ölü sayısı, entübe hasta sayısı ve iyileşen hasta sayısını açıklıyor. Bakan Koca geçtiğimiz gün akşamki basın toplantısında, başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere corona virüsü görülen illeri de ilk defa paylaştı. Haberimizde, corona virüsü vaka ve ölü sayısı canlı […]
Çankırı Gündemi - 3 Nisan 2020 11:39 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye’de, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından her gün corona virüsü vaka sayısı, ölü sayısı, entübe hasta sayısı ve iyileşen hasta sayısını açıklıyor.

Bakan Koca geçtiğimiz gün akşamki basın toplantısında, başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere corona virüsü görülen illeri de ilk defa paylaştı. Haberimizde, corona virüsü vaka ve ölü sayısı canlı tablosuna ulaşabilir, hangi ilde kaç corona virüs vakası olduğunu öğrenebilir, dünya geneli corona virüsü haritası verilerini takip edebilirsiniz.

ÇANKIRI’DA 13 VAKA

Yeni tip corona virüsünün sebep olduğu Kovid-19 hastalığının neden olduğu korkutucu tabloda bilanço, her geçen saat ağırlaşıyor. Dünya çapında corona virüsü vaka sayısı ve ölü sayısı artıyor. Peki, Türkiye’de son durum ne? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan son açıklamaya göre corona virüsü vaka sayısı, ölü sayısı, entübe hasta ve iyileşen hasta sayısı belli olmuştu.

8 bin 852 hasta sayısı ile İstanbul ilk sırada yer alırken İzmir 853, Ankara 712, Konya 584, Kocaeli 410,Isparta 268, Sakarya 207, Adana 197, Bursa 135, Samsun 112, Çankırı 13

VAKA VE İYİLEŞEN HASTA SAYISINI GÖSTEREN TABLO YAYINLANDI!

Canlı corona virüsü vaka sayısı ve hayatını kaybeden insanların sayısını içeren tablo, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayınlandı.

Bu haber 1904 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by