Sumitomo Rubber Ako
-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’daki siyasilerden Bakan Kurum’a ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırılılar Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum’u ziyaret etti. Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Ak Parti İl Başkanı sayın Abdülkadir Çelik, Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık ve ilçe Belediye Başkanları, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Çankırı ile ilgili talepler görüşüldü. Kurşunlu Belediyesi tarafından konu ile […]
Bölgesel - 20 Şubat 2021 09:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırılılar Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum’u ziyaret etti.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Ak Parti İl Başkanı sayın Abdülkadir Çelik, Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir Kaymak, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık ve ilçe Belediye Başkanları, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Çankırı ile ilgili talepler görüşüldü.

Kurşunlu Belediyesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız sayın Dt.Şakir Kaymak, Çankırı Milletvekilimiz sayın Salim Çivitcioğlu,Ak Parti İl Başkanı sayın Abdülkadir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı sayın Mustafa Çıbık ve ilçe Belediye Başkanları ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’u ziyaret ederek ilçemizle ilgili taleplerimizi ilettiler. Belediye işi gönül işi” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1536 kez okundu.
Bölgesel - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by