Sumitomo Rubber Ako
31° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’dan yardım konvoyu yola çıktı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle yardım kampanyası başlattığını duyurmuştu. Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle yardım kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda yapılacak ayni yardım malzemeleri, 1- Kullanılmamış giysi 2- Kuru gıda 3- Çocuk bezi olarak belirlenmişti. Çankırı Ticaret ve […]
Çankırı Gündemi - 29 Ocak 2020 10:01 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle yardım kampanyası başlattığını duyurmuştu.

Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle yardım kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda yapılacak ayni yardım malzemeleri,

1- Kullanılmamış giysi

2- Kuru gıda

3- Çocuk bezi

olarak belirlenmişti. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan yapılan açıklamda, “Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrasında oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ve Çankırı Ticaret Borsası koordinasyonunda Elazığ ve Malatya illerindeki AFAD koordinasyon merkezlerine ulaştırılması amacıyla yardım konvoyu oluşturularak yola çıkmıştır.

Yaşanılan üzücü deprem sonrası tüm vatandaşlarımız derinden üzülmüştür. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bugünlerde bizlerde elimizden gelen yardımı en hızlı şekilde bölgeye ulaştırmak için çalışmalarımızı tamamladık. Bu vesile ile yardım kampanyamıza katılan yardımseverlerimize ve tüm üyelerimize en içten duygularımızla teşekkür ediyoruz.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ve Çankırı Ticaret Borsası olarak Elazığ ve Malatya’da ki kardeşlerimizin yanındayız.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1139 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by