Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırılı çocuklardan LÖSEV’e tanıtım desteği

Çankırı’da çocuklar lösemili kardeşleri yararına tanıtım desteği verdi. Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte LÖSEV tarafından başlatılan “Her Kurban Lösemili Çocuklara Can” kampanyasının medya tanıtım desteğine Belediye Çocuk Meclisi de dâhil oldu. Çocuklar, esnaflara ve sokaktaki vatandaşlara LÖSEV’in el broşürlerini ulaştırdı. LÖSEV’e bir destek de çocuklardan geldi. Şehrin yönetimindeki hak sahibi çocuklar, lösemili kardeşleri yararına hazırlanan […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 1 Temmuz 2022 17:08 A A

Çankırı’da çocuklar lösemili kardeşleri yararına tanıtım desteği verdi. Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte LÖSEV tarafından başlatılan “Her Kurban Lösemili Çocuklara Can” kampanyasının medya tanıtım desteğine Belediye Çocuk Meclisi de dâhil oldu. Çocuklar, esnaflara ve sokaktaki vatandaşlara LÖSEV’in el broşürlerini ulaştırdı.

LÖSEV’e bir destek de çocuklardan geldi. Şehrin yönetimindeki hak sahibi çocuklar, lösemili kardeşleri yararına hazırlanan kampanyaya sahip çıktı. Kampanya kapsamında; vatandaşlar, Kurban Bayramı’nda Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) vekâlet vererek kurbanlarını dini usuller ile kestirebilecek, bağışları ile lösemili ve kanserli çocukların yaşam şansına katkı sağlayabilecek. Çocuklardan gelen destek vatandaşları da memnun etti.

Bu haber 740 kez okundu.
Bölgesel - 17:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by