Sumitomo Rubber Ako
14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Çankırı’ya bir de buradan bakın”

Çankırı’da Yeni Gün Çalışan Gazeteciler Derneği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisi dün açıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisinin 7.’si […]
Çankırı Gündemi - 11 Ocak 2020 10:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çalışan Gazeteciler Derneği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisi dün açıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisinin 7.’si dün 100 Yıl Kültür Merkezi Güzel Sanatlar Galeri salonunda açıldı.

Vali Hamdi Bilge Aktaş, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti ve stk temsilcileri, basın çalışanları ve vatandaşların katıldığı serginin açılış konuşmasını yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Kemal Karatatar, “7 yıldır Çankırı’daki basın mensuplarının fotoğraf sergisi açılışına bizlerde destek veriyoruz. Katılımlarınızdan ötürü sizlere de teşekkür ederim. Desteklerimizle fotoğrafları sergilemeye gayret ediyoruz.” dedi.

7. sergiyi açmanın mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir ise, “Çalışan Gazeteciler Derneği olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa yaptığımız “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisinin bu sene 7. Sini gerçekleştiriyoruz.

Sergimizde 15 arkadaşımızın toplam 56 fotoğrafı yer alıyor.

7 yıl boyunca bizlere desteğini hiç esirgemeyen başta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, meslektaşlarıma ve bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayan siz değerli hazuruna teşekkür ederim.

Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışan ve halkın sesi olan tüm meslektaşlarımın da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından serginin açılışı gerçekleştirildi. Fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Aktaş, emeği geçenleri kutladı.

 

Bu haber 26438 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by