Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çankırı’ya organize sera bölgesi

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Valilik Toplantı Salonunda Çankırı Valisi Abdullah Ayaz başkanlığında yapılması plamlanan Organize Sera Bölgesi ile ilgili toplantı düzenlendi. Toplantıya Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Vekili Muhammed Yavuz İnci, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, Çankırı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Bölgesel - 29 Mayıs 2021 16:31 A A

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Valilik Toplantı Salonunda Çankırı Valisi Abdullah Ayaz başkanlığında yapılması plamlanan Organize Sera Bölgesi ile ilgili toplantı düzenlendi.

Toplantıya Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, Çankırı Belediye Başkan Vekili Muhammed Yavuz İnci, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevlileri katıldı.

Toplantıda Çankırı’da yapılması planlanan Organize Sera Bölgesi ile ilgili hazırlanan çalışmaların olduğu sunumlar katılımcılar ile paylaşıldı. Planlanan çalışmanın en kısa sürede tamamlanarak hayata geçirilmesi için büyük bir gayret ve özveri gösterildiği ifade edildi.

Bu haber 3144 kez okundu.
Bölgesel - 16:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by