Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAYASAD’dan şiir ve musiki

Çankırı Yazarlar ve Sanatçılar Derneği ÇAYASAD  geleneksel nitelikte ve kalitede  bir şiir ve musiki dinletisi düzenledi. 100. yıl Kültür Merkezinde düzenlenen şiir ve musiki dinletisine Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı  İsmail Hakkı Esen, Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen,  siyasi parti temsilcileri, çeşitli kurum müdürleri ve çok sayıda […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 20 Ocak 2022 17:47 A A

Çankırı Yazarlar ve Sanatçılar Derneği ÇAYASAD  geleneksel nitelikte ve kalitede  bir şiir ve musiki dinletisi düzenledi. 100. yıl Kültür Merkezinde düzenlenen şiir ve musiki dinletisine Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı  İsmail Hakkı Esen, Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen,  siyasi parti temsilcileri, çeşitli kurum müdürleri ve çok sayıda şiir ve sanatsever ÇAYASAD ailesi izleyiciler katıldı.

Programın açılışında ÇAYASAD Başkanı Murat Yıldırım selamlama konuşması yaparak derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Şiir ve musiki dinletisinde ÇAYASAD şairlerinden Murat Yıldırım, Aşık Muhittin Terkmen, İlknur Han, Yüksel Arslan, Müyesser Yayılkan, Ahmet Kurt, Ferda Yenikeçeci, Çetin Kapdan, Mehmet Akif Demirelli  kendi yazdıkları şiirleri seslendirirken Cemre Arslan, Samet Arslan ve İsmail Çubukçu’da çeşitli sanat musikisi eserleri ve Türk Halk Müziği eserleri icra ettiler. yoğun bir katılımla gerçekleşen dinleti sonrasında musiki ekibi sanatçılarına Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı  İsmail Hakkı Esen ve Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi tarafından çiçek takdim edildi.

Bu haber 1002 kez okundu.
Bölgesel - 17:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by