Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çelik, Bakan Turhan’ın Çankırı’ya gelişi hakkında açıklamalarda bulundu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, Çankırı’ya inceleme ve eksiklerin giderilmesini sağlamak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevlendirilen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın incelemeleri sonrasından Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Çankırı’mızın sorunlarını dile getirmemiz üzerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Çankırı’ya […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 30 Aralık 2019 09:47 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, Çankırı’ya inceleme ve eksiklerin giderilmesini sağlamak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevlendirilen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın incelemeleri sonrasından Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Çankırı’mızın sorunlarını dile getirmemiz üzerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Çankırı’ya teşrif eden Çok değerli Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı şehrimizde misafir ettik. Sayın Bakanımız Çankırı Çevre Yolu, Kurşunlu-Korgun Yolu ve Saçak-Orta-Şabanözü-Çubuk yollarını inceleyerek yol çalışmalarının hızlı bir şekilde başlatılması talimatını verdiler.

Bakanımıza Çankırı’da verdiği müjdeler ve bizlere gösterdiği teveccüh nedeniyle şahsım ve teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum. Birlikte olduğumuz zaman ne kadar güçlü olduğumuzu bir kez daha bugün yakından müşahade ettik. Şehrimizin gelişimine bir nebze olsun katkımız oldu ise ne mutlu bizlere.” şeklinde konuştu.

Bu haber 6550 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by