Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çerkeş Belediyesi daha temiz bir Çerkeş için vatandaşlara uyarılarda bulundu

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş Belediyesi çevre temizliği ve çevre yatırımlarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Çerkeş Belediyesi daha temiz bir Çerkeş için vatandaşlara uyarılarda bulundu. ‘ÇÖP ÇIKARMA SAATLERİ 18.00-21.00’ Belediyeden yapılan açıklamada, vatandaşların çöp çıkarma saatlerine uymaları gerektiği belirtildi. Çevre Temizliğine dikkat edilmesi için vatandaşlar çöpleri çöp atma saatleri 18.00-21.00 saatleri arasında atmaları istendi. Çöp […]
Çankırı Gündemi - 24 Ağustos 2019 14:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş Belediyesi çevre temizliği ve çevre yatırımlarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Çerkeş Belediyesi daha temiz bir Çerkeş için vatandaşlara uyarılarda bulundu.
‘ÇÖP ÇIKARMA SAATLERİ 18.00-21.00’
Belediyeden yapılan açıklamada, vatandaşların çöp çıkarma saatlerine uymaları gerektiği belirtildi. Çevre Temizliğine dikkat edilmesi için vatandaşlar çöpleri çöp atma saatleri 18.00-21.00 saatleri arasında atmaları istendi.
Çöp saatleri öncesi veya sonrası atılan çöpler çevrede kötü koku ve görüntü oluşturuyor.
Sokak Yıkama Çalışmaları Düzenli Olarak Yapılıyor
Çöp toplama işlemlerinin dışında sokak ve caddeleri yıkayarak ortaya çıkan tozlardan vatandaşların ve esnafın zarar görmesi engelleniyor. Özellikle yaz aylarında arttırılan sokak yıkama çalışmaları ile birçok sokak daha temiz ve daha ferah bir görünüme kavuşuyor.

Bu haber 1542 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by