Sumitomo Rubber Ako
23° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çerkeş Belediyesi kaldırım ve yol çalışmalarına devam ediyor

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş Belediyesi yol, peyzaj ve kaldırım çalışmalarını hız kesmeden genişleterek devam ediyor. Çerkeş Belediyesi son olarak yaptığı yol ve kaldırım çalışmalarına bir yenisini ekleyerek İstasyon Caddesi’nde kaldırım ve yol çalışmalarını başlattı. Konu ile ilgili Çerkeş Belediyesi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “İlçemiz İstasyon Mahallesi, İstasyon Caddesi’nde Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte […]
Çankırı Gündemi - 10 Haziran 2020 10:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş Belediyesi yol, peyzaj ve kaldırım çalışmalarını hız kesmeden genişleterek devam ediyor. Çerkeş Belediyesi son olarak yaptığı yol ve kaldırım çalışmalarına bir yenisini ekleyerek İstasyon Caddesi’nde kaldırım ve yol çalışmalarını başlattı.

Konu ile ilgili Çerkeş Belediyesi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “İlçemiz İstasyon Mahallesi, İstasyon Caddesi’nde Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte kaldırım ve yol yapımı çalışmalarına başladık. Aynı bölgeden kaldırdığımız ,tarihi kesme Arnavut kaldırım taşlarını İstasyon Caddesine uygulayarak halkımızın hizmetine sunacağız.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 855 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by