Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

Çerkeş’te ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Çankırı?da Yeni Gün Çerkeş Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri peyzaj düzenleme,  ağaç budama, çim biçme işleri ve mevsimlik ağaç dikim çalışmalarını mahallelerde belirlenen noktalarda  sürdürüyor. Mavi ladinler, mazı ve kırmızı berberis  bitkileri toprakla buluşturuluyor. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı konu hakkında yaptığı açıklamada, ” İlçemiz genelinde belirlenen noktalarda ağaç dikimi ve yeşillendirme çalışmaları hız […]
Çankırı Gündemi - 7 Haziran 2019 19:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çerkeş Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri peyzaj düzenleme,  ağaç budama, çim biçme işleri ve mevsimlik ağaç dikim çalışmalarını mahallelerde belirlenen noktalarda  sürdürüyor. Mavi ladinler, mazı ve kırmızı berberis  bitkileri toprakla buluşturuluyor.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı konu hakkında yaptığı açıklamada, ” İlçemiz genelinde belirlenen noktalarda ağaç dikimi ve yeşillendirme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yeşil alanların bakım ve temizliğini,  ilçemizin genelinde yer alan ağaçların budama işlemlerini mevsimine göre düzenli olarak yapıyoruz. Daha yeşil bir Çerkeş için çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

 

Bu haber 128 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by