Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çerkeş’te Alt Yapı Yetersiz Kaldı!

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş’te Kuvvetli Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi. Çerkeş’te etkili olan şiddetli sağanak yağışı nedeniyle sokaklar göle dönü, bazı iş yerlerini su bastı. İlçe de Öğle saatlerinde başlayan ve kısa süren şiddetli sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle cadde ve sokaklar göle dönerken, araçlar suyla kaplı yollarda güçlükle ilerledi. Taşpınar caddesindeki […]
Bölgesel - 8 Temmuz 2019 10:04 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş’te Kuvvetli Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi.

Çerkeş’te etkili olan şiddetli sağanak yağışı nedeniyle sokaklar göle dönü, bazı iş yerlerini su bastı. İlçe de Öğle saatlerinde başlayan ve kısa süren şiddetli sağanak hayatı olumsuz etkiledi.

Aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle cadde ve sokaklar göle dönerken, araçlar suyla kaplı yollarda güçlükle ilerledi. Taşpınar caddesindeki bazı işyerlerini ise su bastı. Bazı yollar ve Cadde üzerindeki kaldırımlar zarar gördü. Yağışın etkisini kaybetmesi ve belediye ekiplerinin tıkalı rögar kapaklarını açmasıyla birlikte biriken sular tahliye edildi.

ALT YAPI YETERSİZ KALDI

Aniden bastıran şiddetli yağış nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Araçlar suyla kaplı yollarda ilerlemekte güçlü çekti. Çerkeş Belediyesi tarafından yeniden yapılan Alt Yapı çalışmaları sınıfta kaldı.

İŞ YERLERİNİ SU BASTI

Her yağış sonrası Taşpınar Caddesinde oluşan su birikintileri nedeniyle Taşpınar Caddesindeki bazı iş yerlerini su bastı. İş yerlerinde maddi zararlar oluştu.

Bu haber 1991 kez okundu.
Bölgesel - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by