Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çerkeş’te tarihi konaklar yeniden hayat buluyor

Çerkeş İlçesi’nde bulunan 8 adet tescilli tarihi konak dış cephe sağlıklaştırma ve restore çalışmaları için projeleri tamamlandı. Konakların üç tanesin de dış cephe ve sağlıklaştırma çalışmalarını başlandı. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, ”Projelerimize desteklerinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’a, Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 29 Haziran 2021 17:07 A A

Çerkeş İlçesi’nde bulunan 8 adet tescilli tarihi konak dış cephe sağlıklaştırma ve restore çalışmaları için projeleri tamamlandı.

Konakların üç tanesin de dış cephe ve sağlıklaştırma çalışmalarını başlandı. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, ”Projelerimize desteklerinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’a, Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’na, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’na ve Ak Parti İl Başkan Abdulkadir Çelik’e çok teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Sopacı, Çerkeş tanıtımı ve gelişmesi için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Bu haber 1277 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by