Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“Çevrim İçi Atölye Projesi” hayata geçiriliyor

Çankırı’da Yeni Gün Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulundan “Çevrim İçi Atölye Projesi” kapsamında çevrimiçi atölye projesi hayata geçiriliyor. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın “2023 Eğitim Vizyonu” kapsamında okulumuz Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini desteklemek için “Çevrim İçi Atölye” projesini başlattı. Ülkemizin içerisinde bulunduğu salgın nedeniyle kurslar çevrimiçi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 8 Mart 2021 19:02 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulundan “Çevrim İçi Atölye Projesi” kapsamında çevrimiçi atölye projesi hayata geçiriliyor.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın “2023 Eğitim Vizyonu” kapsamında okulumuz Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini desteklemek için “Çevrim İçi Atölye” projesini başlattı.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu salgın nedeniyle kurslar çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Düzenlenen kurslar ile birlikte öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini sürdürmeleri ve çocuklarımızı desteklenmeleri hedefleniyor. Atölye çalışmalarında öğrencilerimize kalem, kağıt oyunları ve çeşitli kutu oyunları öğretilmektedir. 

Çevrim İçi Atölye Projesi’nde canlı dersler ilimiz Akıl ve Zekâ Oyunları usta öğreticisi olan okulumuz sınıf öğretmeni Hüseyin Sügün tarafından gerçekleştirilmektedir. Projenin hayata geçirilmesi ve desteklenmesi noktasında okul idarecilerimize, yürütücü öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 308 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by