Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

CHP 10 bin dolar alan siyasetçiyi arıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun TRT yayınında sosyal medya üzerinden videolar paylaşan Sedat Peker ile ilgili açıklamaları sırasında 100  bin dolar alan siyasetçiler var sözü tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da yankı buldu. Cumhuriyet Hak Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin parti binasına astığı pankart ve yaptığı açıklama ile o siyasetçinin kim olduğunu ve CHP olarak […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 4 Haziran 2021 17:17 A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun TRT yayınında sosyal medya üzerinden videolar paylaşan Sedat Peker ile ilgili açıklamaları sırasında 100  bin dolar alan siyasetçiler var sözü tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da yankı buldu.

Cumhuriyet Hak Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin parti binasına astığı pankart ve yaptığı açıklama ile o siyasetçinin kim olduğunu ve CHP olarak bu kişiyi bulacaklarını söyledi. Tekin, ”Bu ülkede yaşayan alın teri döken, gecesini gündüzüne katarak yarınları için devlete teslim ettikleri paraların belirli ve nüfuzlu kişilerce kaybedilerek mafyanın eline geçmesini sağlayan, buna karşılıkta  paraları kaybedenlerin bazılarına maaş veya bağış olarak ödenmesine göz yuman bu siyasetçiyi bulmak devletin yani meclisin işidir. Bunu yapamayan meclis yani devlet yerine bu görev bu ülkenin her taşında emeği olan Cumhuriyet Halk Partisi’ne düşmüştür. Bu kişiyi bulacağız ve hukuk kuralları içinde de hesabını soracağız. Ayrıca 128 milyar dolarında hesabını soracağız.” dedi.

Açıklamasının ardından İlhan Tekin, CHP İl Başkanlığı Binası’na 10 bin dolar alan siyasetçi kim yazılı pankartı partililer ile birlikte astı.

Bu haber 243 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by