Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Cihanbeyli’de 2 adet arsa satılık

Özellikleri belirtilen taşınmazların satışı,  2886  Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile, hizalarında gösterilen gün ve saatte, Cihanbeyli Milli Emlak Müdürlüğü Müdür Odasında  dosyalarında mevcut şartname gereğince yapılacaktır. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yer alan ilana göre, Hazine taşınmazlarının; satış işlemlerinde satış bedeli, sınırlı ayni hak tesisi (irtifak hakkı) ve kullanma […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - İLAN - 24 Kasım 2021 09:00 A A

Özellikleri belirtilen taşınmazların satışı,  2886  Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile, hizalarında gösterilen gün ve saatte, Cihanbeyli Milli Emlak Müdürlüğü Müdür Odasında  dosyalarında mevcut şartname gereğince yapılacaktır.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yer alan ilana göre, Hazine taşınmazlarının; satış işlemlerinde satış bedeli, sınırlı ayni hak tesisi (irtifak hakkı) ve kullanma izni verilmesi işlemlerinde yıllık bedeller üzerinden, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü tarafından: 5 Milyon TL’ye kadar olan kısmı için % 1 (yüzde bir), 5 Milyon TL’den 10 Milyon TL’ye kadar olan kısmı için % 0.5 (binde beş), 10 Milyon TL’yi aşan kısmı için % 0.25 (on binde yirmi beş), 10 Milyon TL’yi aşan kısmı için % 0.25 (on binde yirmi beş) oranında işlem bedeli alınacaktır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız. 

Bu haber 180 kez okundu.
İLAN - 09:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by