Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Çivitcioğlu, 371 köye ziyarette etti

AK Parti Çankırı  Milletvekili Salim Çivitcioğlu 371 Köy ziyareti sonrasında, tüm ilçelerin köy  muhtarları ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlarla buluşma kültürünü yerelde de devam ettiren AK Parti Çankırı teşkilatı, sık sık bir araya geldiği muhtarlarla yatırımları ve ihtiyaçları konuşmak için bir kez daha buluştu. Her ilçede yapılan toplantılarda, 2021 yılında […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 25 Kasım 2021 10:00 A A

AK Parti Çankırı  Milletvekili Salim Çivitcioğlu 371 Köy ziyareti sonrasında, tüm ilçelerin köy  muhtarları ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlarla buluşma kültürünü yerelde de devam ettiren AK Parti Çankırı teşkilatı, sık sık bir araya geldiği muhtarlarla yatırımları ve ihtiyaçları konuşmak için bir kez daha buluştu.

Her ilçede yapılan toplantılarda, 2021 yılında Çankırı’nın köylerinde gerçekleştirilen yatırımların ele alınarak, muhtarların 2022 yılı için talepleri dinlenerek gerçekleştirilecek yatırımlar konusunda istişarede bulunuldu. Talep edilen konular arasında özellikle içme ve sulama suyu , gölet  çalışmaları, yol ve diğer talepler yer aldı.

2019 yılında da AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, 371 köyü gezerek köy halkı ve  muhtarlarla bir araya gelmişti. Toplantılar neticesinde Köy Muhtarları kendileriyle Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve Ak Parti Teşkilatlarının göstermiş oldukları yakın ilgilerinden ve ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ilettiler. Muhtarlarla yapılan toplantılarda Mv.Salim Çivitcioğlu’na Ak Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti İlçe Teşkilatları eşlik ettiler.

Bu haber 956 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by