Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çivitcioğlu, köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor

Çankırı’da AK Parti teşkilatı ilçeler ve köy yerleşimlerinde halkın sıkıntılarını dinleyerek yapılan hizmetleri anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor. Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve partililer yapmış oldukları köy ziyaretlerinde, ‘’Köylerimizde meydana gelen ihtiyaçlar için yerinde ve anında çözümler üretmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yapmış olduğumuz çalışmalarla şehrimizin bütününe değer katmaya, gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 31 Temmuz 2021 17:38 A A

Çankırı’da AK Parti teşkilatı ilçeler ve köy yerleşimlerinde halkın sıkıntılarını dinleyerek yapılan hizmetleri anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve partililer yapmış oldukları köy ziyaretlerinde, ‘’Köylerimizde meydana gelen ihtiyaçlar için yerinde ve anında çözümler üretmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yapmış olduğumuz çalışmalarla şehrimizin bütününe değer katmaya, gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Adım adım, karış karış Kızılırmak İlçesi’nde gezerek sıkılmadık el, dokunmadık gönül kalmasın istiyoruz. Kavun kenti Kızılırmak’ta ara verdiğimiz Kızılırmak İlçesi köy ziyaretlerine hafta sonu itibariyle yeniden başladık’’ denildi.

Partililer ziyaretler kapsamında, Bayanpınar, Karadibek, Büyükbahçeli, Tepealagöz Köyleri’nde yaşan vatandaşlar ile bir araya geldiler. Sohbet havasında samimi bir şekilde yapılan ziyaretlerde köylerin sıkıntıları tek tek not edilerek en kısa sürede çözüme kavuşması için çalışmalar yapılacağı ifade edildi.

Yapılan ziyaretlerin tüm ilçe ve köylerde devam edeceği, halkın sorun ve bölgenin ihtiyaçlarının giderilmesi için halka iç içe olunacağının altı çizildi.

Bu haber 813 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by