Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çivitcioğlu Medresesi’nde Ney ve Şiir dinletisi düzenlendi

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personelleri tarafından geçtiğimiz günlerde Çivitcioğlu Medresesi’nde Ney ve Şiir dinletisi düzenlendi. Ney dinleti programı ile ilgili teşekkür metni paylaşıldı. Paylaşılan teşekkür metninde, “Mesleki Çalışma döneminde Tarihi Mekan Gezisi kapsamında 25 Haziran Salı günü Çivitcioğlu Medresesindeydik.17. Yüzyıldan günümüze kadar ulaşan bu güzel Osmanlı Medresesinde […]
Çankırı Gündemi - 5 Temmuz 2019 09:24 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personelleri tarafından geçtiğimiz günlerde Çivitcioğlu Medresesi’nde Ney ve Şiir dinletisi düzenlendi.

Ney dinleti programı ile ilgili teşekkür metni paylaşıldı. Paylaşılan teşekkür metninde, “Mesleki Çalışma döneminde Tarihi Mekan Gezisi kapsamında 25 Haziran Salı günü Çivitcioğlu Medresesindeydik.17. Yüzyıldan günümüze kadar ulaşan bu güzel Osmanlı Medresesinde ilk olarak medrese çalışanları tarafından Medresenin tanıtımı yapıldı ve sonrasında Ney çalgısının Üstadı Neyzen Erol Nuhoğlu ve öğrencilerinin Ney dinletisine katıldık. Programda Okul Müdürümüz Tansel YILMAZ da Ney ile birlikte duygu yüklü şiirler okudu. Bizleri Medrese de ağırlayan medrese çalışanlarına ve bu güzel programa katkı sağlayan okul müdürümüze, Neyzen Erol NUHOĞLU hocamıza ve öğrencilerine teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.

Bu haber 2650 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by