Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çivitcioğlu: Yatırımların şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu eğitim başlayan yeni eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çankırı Milletvekilimiz sayın salim Çivitcioğlu eğitim öğretime başlayan yeni okullarımızda incelemelerde bulundu. Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim Çivitcioğlu, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi […]
Bölgesel - 16 Ocak 2021 10:05 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu eğitim başlayan yeni eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çankırı Milletvekilimiz sayın salim Çivitcioğlu eğitim öğretime başlayan yeni okullarımızda incelemelerde bulundu. Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim Çivitcioğlu, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker ve Ak Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç eğitim öğretim faaliyetlerine yeni başlayan okullarımıza ziyarette bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Günün şartlarına uygun, ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verebilecek şekilde tasarlanan ve donatılan okullarımız öğrencilerimiz ve şehrimizin hizmetine sunuldu. Bu bağlamda şehrimize, 13.739.920,00 TL bedelle içerisinde 16 derslik, 200 kişilik pansiyon binası ve 5 laboratuvar olan, çocuklarımızın faydalanacağı etüt odaları, sosyal alanlar, spor alanları, yemekhane gibi bölümlerin olduğu Gazi Sağlık Meslek Lisesi , 20.051.504,00 TL bedelle içerisinde 16 derslik, 7 uygulama atölyesi ve 200 kişi kapasiteli öğrenci yurdumuzun bulunduğu Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 1.817.200,00 TL bedelle 4 derslikli Nasreddin Hoca Anaokulu yapımı tamamlandı ve eğitim öğretime açıldı. Gazi Sağlık Meslek Lisesinde 387, Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 216 ve Nasreddin Hoca Anaokulumuzda 40 öğrencimiz eğitim görmektedir” ifadelerine yer verildi.

Yatırımları yerinde inceleyen Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çocuklarımızı böylesine nezih ortamlarda eğitim aldıklarını bilmek bizleri çok mutlu ediyor. Yatırımların şehrimize hayrılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 1152 kez okundu.
Bölgesel - 10:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by