Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çivitcioğlu’ndan “Baraj kayboldu” diyen Kılıçdaroğlu’na cevap

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’nın en büyük projelerinden Kurşunlu Devrez Kızlaryolu Barajı hakkında ağır iddialarda bulunan Kılıçdaroğlu, “Ne baraj var ne temeli” diyerek, barajın kaybolduğunu iddia etmişti. Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’ndan geldi. Çivitcioğlu TBMM’de yaptığı açıklamada “Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez” dedi. Çivitcioğlu açıklamasında ayrıca “Ok yönünü şaşırmıştır! […]
Çankırı Gündemi - 10 Temmuz 2020 09:31 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’nın en büyük projelerinden Kurşunlu Devrez Kızlaryolu Barajı hakkında ağır iddialarda bulunan Kılıçdaroğlu, “Ne baraj var ne temeli” diyerek, barajın kaybolduğunu iddia etmişti.

Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’ndan geldi.

Çivitcioğlu TBMM’de yaptığı açıklamada “Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez” dedi.

Çivitcioğlu açıklamasında ayrıca “Ok yönünü şaşırmıştır! Çankırı’dan size malzeme çıkmaz Sayın Kılıçdaroğlu… Çankırı halkı kapısına kimin topuk sesiyle kimin gönül sesiyle geldiğini bilir. Çankırı insanının ensesine vurmaya kimsenin gücü yetmez. Biz icraatlerle hizmet siyasetimize, siz ise boş laf siyasetine devam edin. Şunu da iyi bilin! Cumhur ittifakının sımsıkı olduğu Çankırı‘dan size de malzeme çıkmaz” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan sonra bir baraj sorusu da her fırsatta CHP’nin ipi ile kuyuya inen Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’dan geldi. Karaduman, 3 yıl önce 450 milyon TL’ye mal olacağı söylenip temel atma töreni yapılan kayıp Çankırı Devrez Barajı’nın nerede olduğunu Pakdemirli’ye sordu.

Bu haber 1356 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by