Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çocuk evlerinde çalışan gazeteciler gününü kutladılar

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle akşam yemeği programı düzenlendi. Düzenlenen yemek programında, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, çocuk evleri sakini çocuklar, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlileri ve basın mensupları bir araya geldi. […]
Çankırı Gündemi - 11 Ocak 2020 10:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle akşam yemeği programı düzenlendi.

Düzenlenen yemek programında, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, çocuk evleri sakini çocuklar, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlileri ve basın mensupları bir araya geldi.

Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün çocuk evlerinden birinde düzenlenen akşam yemeğinden sonra Çankırı basın mensupları ile çocuklar tanışarak bir süre sohbet ettiler.

Okullarından ve geleceğe dair planlarından bahseden çocuklar basın mensuplarına çeşitli hediyeler vererek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutladılar.

Bu haber 809 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by