Sumitomo Rubber Ako
15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Çocuk Evleri’nden sergi

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde yıl sonu sergisi gerçekleştirildi. Sergi açılışını Çankırı Aile sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım ve Nurettin OK Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahir  Türkoğlu birlikte yaptı. Çocuklar ile birlikte düzenlenen 2020_2021 yıl sonu etkinliğinde, çocukların el emekleri sergilendi. Gerçekleştirdikleri projeler göz dolduran davetlilerden tam not aldı. İl Halk Eğitim Merkezi’nde […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 18 Haziran 2021 16:06 A A

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde yıl sonu sergisi gerçekleştirildi.

Sergi açılışını Çankırı Aile sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım ve Nurettin OK Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahir  Türkoğlu birlikte yaptı. Çocuklar ile birlikte düzenlenen 2020_2021 yıl sonu etkinliğinde, çocukların el emekleri sergilendi. Gerçekleştirdikleri projeler göz dolduran davetlilerden tam not aldı. İl Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim veren bağlama hocası Mustafa Çağıran ve kurs verdiği çocuklar sergiyi ziyarete gelenlere müzik dinletisi sundu.

Çocukların hazırlayarak sundukları denge oyunları da ilgiyle izlendi. Bir öğrencinin oynadığı  zeybek gösteriside programa renk kattı. Tüm gün süren sergide, Hasan Tahsin Yıldırım çocuklara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber 147 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by