Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Çubuk-Şabanözü-Orta Yolu 1. etap çalışmaları başladı

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Çubuk-Şabanözü-Orta yolunda incelemelerde bulundu. Salim Çivitçioğlu yaptığı açıklamada, yolları bölmeye, gönülleri birleştirmeye devam ettiklerini, bu kapsamda Şabanözü-Ankara yolunun 1. etabının çalışmalarının başladığını, bu çalışmalar kapsamında 1. Etap Karamusa Köyü Ankara sınırı ile Şabanözü girişine kadar olan 18 km duble yol yapımı tamamlanacağını belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Çivitçioğlu karayolunun 2 şeritten […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 22 Haziran 2022 16:08 A A

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Çubuk-Şabanözü-Orta yolunda incelemelerde bulundu. Salim Çivitçioğlu yaptığı açıklamada, yolları bölmeye, gönülleri birleştirmeye devam ettiklerini, bu kapsamda Şabanözü-Ankara yolunun 1. etabının çalışmalarının başladığını, bu çalışmalar kapsamında 1. Etap Karamusa Köyü Ankara sınırı ile Şabanözü girişine kadar olan 18 km duble yol yapımı tamamlanacağını belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Çivitçioğlu karayolunun 2 şeritten oluştuğunu, yolun genişliğinin toplamda 22 metre olduğunu, yol yapımının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı / Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılmakta olduğunu ifade etti.

İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise Şabanözü-Ankara yolunda yaptığı incelemede sonucu yaptığı açıklamada, “Söz verdik yapıyoruz” diyerek, Şabanözü-Ankara yolumuzun 1. Etabı duble olarak Karamusa köyü Ankara sınırı ile Şabanözü girişine kadar olan 18 km’ lik yol yapım inşaatının başladığını söyledi.

İl Başkanı Çelik, “Başta Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na, Milletvekillerimize ve Teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çankırı’mıza ve Şabanözü’müze hayırlı uğurlu olsun.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bu haber 314 kez okundu.
Bölgesel - 16:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by