Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Dedelerimiz ve ninelerimiz çocuklar için anlatıyor” etkinliği düzenlendi

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu iş birliğinde “Anadolu Masalları” projesi hayata geçirildi. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çocukların kendi kültürel kodlarını taşıyan, onlara farklı evrenlerin kapılarını aralayan ve çocukları hayal güçlerini geliştiren masallar ile tanıştırmak için “Anadolu Masalları” projesi kapsamında […]
Sedat Osman Koç - Çankırı Gündemi - 23 Mart 2021 16:38 A A

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu iş birliğinde “Anadolu Masalları” projesi hayata geçirildi.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Çocukların kendi kültürel kodlarını taşıyan, onlara farklı evrenlerin kapılarını aralayan ve çocukları hayal güçlerini geliştiren masallar ile tanıştırmak için “Anadolu Masalları” projesi kapsamında ilimizde birçok etkinlik düzenlenmiş, masallar dinleyicilerle buluşturulmuştur.
Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından “Anadolu Masalları” projesi kapsamında “Dedelerimiz ve Ninelerimiz Çocuklar İçin Anlatıyor” etkinliği düzenlenmiştir. Dedelerimizin ve ninelerimizin anlatacağı masallar, Çankırı Anadolu Masalları sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır. 
Millî değerlerin hayata geçirilmesi ve çocuklarla buluşturulması amacıyla yapılan çalışmaya ait masal anlatımlarınızı cankirianadolumasallari@mail.com mail adresine ulaştırabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1321 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by