Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Doktor Öğretim Üyesi alım ilanı verdiler

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nin yayımladığı ilana göre, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doktor Öğretim […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 17 Mayıs 2022 09:25 A A

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nin yayımladığı ilana göre, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacağı duyuruldu.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanununun 23. maddesi, 12 Haziran 2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanmış olan “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Atanma koşullarını düzenleyen 4-7. maddeleri hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile İ.D. Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’ne tam gün statüde çalışacak öğretim üyesi alınacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu haber 159 kez okundu.
İLAN - 09:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by