Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Dönmez federasyon temsilcisi oldu

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) Milli Karma Koordinatörü Talip Dönmez, Türkiye Şampiyonası final maçında Federasyon Temsilcisi olarak görevlendirildi. TMVFL Federasyonu’nun Antalya Kemer’de 17 -24 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlediği TMVFL Türkiye Şampiyonası finali ileri bir tarihe ertelenmişti. Federasyon Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu toplantı sonucunda final maçının Çorum Hattuşaş Masterler ve Manisa Masterler takımları […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 3 Haziran 2021 17:45 A A

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) Milli Karma Koordinatörü Talip Dönmez, Türkiye Şampiyonası final maçında Federasyon Temsilcisi olarak görevlendirildi.

TMVFL Federasyonu’nun Antalya Kemer’de 17 -24 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlediği TMVFL Türkiye Şampiyonası finali ileri bir tarihe ertelenmişti. Federasyon Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu toplantı sonucunda final maçının Çorum Hattuşaş Masterler ve Manisa Masterler takımları arasında Çorum’da oynatılmasına oy birliği ile karar verildi.

Türkiye Şampiyonası final maçında, TMVFL Yönetim Kurulu Üyeleri’nin önerisi Federasyon Başkanı Kenan Gürsu’nun oluru ile Federasyon Temsilcisi olarak Çankırı’dan Talip Dönmez görevlendirildi.

Talip Dönmez, 2018 yılından itibaren Milli Karma Koordinatörü olarak görev yaptığı TMVFL’de birçok milli organizasyonu başarı ile tamamlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Bu haber 777 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by