Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Dr. Refik Saydam İlkokulu’nda Kızılay Haftası Etkinlikleri

Çankırı’da Yeni Gün Ülkemizde Kızılay’ın önemini ve çalışmalarını tanıtmak için 29 Ekim- 4 Kasım Kızılay Haftası olarak kutlanmaktadır. Çankırı Dr.Refik Saydam İlkokulu bu yıl alışılmışın dışında bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. Türk Kızılayı ile işbirliği yapan okulumuzda, Kızılay çadırı kuruldu. Çadırın minik ziyaretçilerine Kızılay gönüllüsü gençler çalışmaları tanıtmakla kalmayıp, çalışmaları ile öğrencilerimize örnek oldular. Gerçek […]
Çankırı Gündemi - 6 Kasım 2019 15:04 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ülkemizde Kızılay’ın önemini ve çalışmalarını tanıtmak için 29 Ekim- 4 Kasım Kızılay Haftası olarak kutlanmaktadır.

Çankırı Dr.Refik Saydam İlkokulu bu yıl alışılmışın dışında bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. Türk Kızılayı ile işbirliği yapan okulumuzda, Kızılay çadırı kuruldu. Çadırın minik ziyaretçilerine Kızılay gönüllüsü gençler çalışmaları tanıtmakla kalmayıp, çalışmaları ile öğrencilerimize örnek oldular. Gerçek bir ambulans da inceleme fırsatı bulan öğrenciler tekerlekli sandalye, sedye ve sargılarla bir drama yaptılar. Öğrencilerin doğaçlama performansı görülmeye değerdi. Tüm öğrencilerimiz, öğretmelerimiz ve personelimizle bu çalışmanın bir parçası olarak etkinliğin verimliliğini artırdılar.

Çankırı Kızılay Şube Başkanı Ahmet ULUSOY’a,  Türk Kızılayı’nın gönüllüleri olmak üzere etkinlik düzenleme kurulundaki sınıf öğretmenlerimiz Hülya KARAKAYA, Meryem KARA, Serpil KARA ve etkinliğe destek veren herkese teşekkür ederiz.

Bu haber 1258 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by