Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Düğünler artık ‘1 saat’

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile düğünlerin 1 saat ile sınırlandırıldığını ve her türlü ikramın yasaklandığını açıkladı. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Saygıdeğer Hemşehrilerim; İçinde bulunduğumuz süreçte kamu sağlığı en büyük önceliğimiz; bu sebeple, ilimiz genelinde düğünler 1 saatle sınırlanmış ve düğün sırasında […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 2 Eylül 2020 18:55 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile düğünlerin 1 saat ile sınırlandırıldığını ve her türlü ikramın yasaklandığını açıkladı.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Saygıdeğer Hemşehrilerim; İçinde bulunduğumuz süreçte kamu sağlığı en büyük önceliğimiz; bu sebeple, ilimiz genelinde düğünler 1 saatle sınırlanmış ve düğün sırasında her türlü ikram yapılması yasaklanmıştır. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım.” diyerek durumun ciddi olduğuna vurgu yaptı.

Vali Ayaz, paylaşımında, “Ayrıca bu süreçte vatandaşlarımızın kalabalık ortamlardan uzak durmalarını, ev ziyaretlerini ertelemelerini ve mümkün olduğu kadar az kişiyle temas etmelerini önemle rica ediyorum. Bir süre daha sabredersek sağlıklı günlerde sosyal hayatımıza devam edebiliriz. Saygılarımla…” diyerek mümkün olduğunca kurallara uyulması gerektiğini söyledi.

Bu haber 17975 kez okundu.
Bölgesel - 18:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by