Sumitomo Rubber Ako
14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Dünya parmaklarımın ucunda”

Banu Karatay, “Sergimizde 147 öğrencimizin 163 çalışması yer alıyor” Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Mehmetçik Ortaokulu’nun düzenlendiği “Dünya parmaklarımın ucunda” adlı resim sergisinin 6’ncısı dün Yunus AVM de düzenlendi. Öğrencilerin kendi el emekleri ile yaptıkları çalışmaların sergilediği programda öğrencileri yalnız bırakmayan veliler çocuklarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Sergiye, Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, Çankırı İl […]
Çankırı Gündemi - 16 Ocak 2020 10:53 A A

Banu Karatay, “Sergimizde 147 öğrencimizin 163 çalışması yer alıyor”

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Mehmetçik Ortaokulu’nun düzenlendiği “Dünya parmaklarımın ucunda” adlı resim sergisinin 6’ncısı dün Yunus AVM de düzenlendi.

Öğrencilerin kendi el emekleri ile yaptıkları çalışmaların sergilediği programda öğrencileri yalnız bırakmayan veliler çocuklarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Sergiye, Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Çankırı SGK Müdürü Hicran Çakmakçi, Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Gürtürk Özdemir, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sergiyi hazırlayan Görsel Sanatlar Öğretmeni Banu Karatay ile yaptığımız röportajda sergi hakkında bilgi veren Karatay, “Mehmetçik Ortaokulu’nun bu yıl 6’ncı resim sergisi hazırlanıyor. Resim sergimizi bu sene biz iki dönem olarak planladık. Çalışmalarımızın çok olması nedeniyle 1’inci dönem 2’inci dönem olarak iki sergi açacağız.

Sergimiz üç kategoriden oluşuyor; kozalak boyama, taş boyama ve mozaik çalışmalarımız yer almakta.

Sergimizde 147 öğrencimizin 163 çalışması yer alıyor” dedi.

Bu haber 26438 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by