Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Eda Bulut, İç Anadolu Bölge birincisi

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenlediği Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Kayseri’de yapılan “İç Anadolu Bölge Finali Ses Yarışması”nda Çankırı’dan Eda Bulut birinci oldu. Bakanlık tarafından gençlerin serbest zamanlarını nitelikli şekilde değerlendirilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlamaları amacıyla Türkiye genelinde 7 bölgede yapılan yarışmaların İç Anadolu Finali Kayseri’de yapıldı. YİKOB Konferans Salonu’nda 13 […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 22 Haziran 2022 16:02 A A

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenlediği Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Kayseri’de yapılan “İç Anadolu Bölge Finali Ses Yarışması”nda Çankırı’dan Eda Bulut birinci oldu.

Bakanlık tarafından gençlerin serbest zamanlarını nitelikli şekilde değerlendirilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlamaları amacıyla Türkiye genelinde 7 bölgede yapılan yarışmaların İç Anadolu Finali Kayseri’de yapıldı.

YİKOB Konferans Salonu’nda 13 ilin katıldığı yarışmalarda hünerlerini sergileyen birbirinden yetenekli yarışmacılar arasından Çankırı adına yarışan ve en iyi performansı sergileyen Eda Bulut Çankırı’ya birinciliği getirdi.

Eda Bulut, 08 Ağustos 2022 tarihinde 7 bölge birincisinin katılacağı Türkiye Finalinde de Çankırı’yı temsil edecek.

Yarışmalar hakkında bilgiler veren Gençlik ve Spor Bakanlığı Merkez Uzmanı İsmail Çakıroğlu dereceye girerek ödül alan yarışmacıların yurt dışı kültür gezisi ile ödüllendirildiğini bildirdi.

Bu haber 331 kez okundu.
Bölgesel - 16:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by