Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Eldivan’da esnafa destek

Eldivan Kaymakamlığı pandemi sürecinde gelir kaybı yaşayan esnaflar için nakdi destek vereceğini duyurdu. Eldivan Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Dünya genelinde yaşanmakta olan Pandemi sürecinin ülkemizde kontrol altına alınabilmesi için 29 nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 mayıs 2021 pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma süreci başlatılmıştır. İlçemizde […]
Çankırı'da Yeni Gün - Burak Kaya - Bölgesel - 5 Mayıs 2021 16:22 A A

Eldivan Kaymakamlığı pandemi sürecinde gelir kaybı yaşayan esnaflar için nakdi destek vereceğini duyurdu.

Eldivan Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Dünya genelinde yaşanmakta olan Pandemi sürecinin ülkemizde kontrol altına alınabilmesi için 29 nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 mayıs 2021 pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma süreci başlatılmıştır.

İlçemizde faaliyet gösteren tam kapanma sürecinde gelir kaybı yaşayan ve olumsuz yönde etkilenen esnaflarımıza destek olunması amacı ile nakdi destek verilmesi planlanmış olup nakdi destek taleplerini almak ve değerlendirmek üzere ilçemiz sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığımıza başvurulması hususunda ilçemizde faaliyet gösteren tüm esnaflarımıza ilanen duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 653 kez okundu.
Bölgesel - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by