Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Emekli Olan ve Yer Değiştiren Eğitim Çalışanlarımıza Teşekkür Ederiz

Çankırı’da Yeni Gün Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin il dışı isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları sonuçlandı. İlimiz genelinde görev yapıp il dışı tayini çıkan öğretmenlerimize göstermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz. Bununla birlikte ilimize görev yapmak üzere öğretmen olarak tayini çıkan arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinin hayrılar getirmesini dileriz. […]
Çankırı Gündemi - 1 Temmuz 2019 19:05 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin il dışı isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları sonuçlandı. İlimiz genelinde görev yapıp il dışı tayini çıkan öğretmenlerimize göstermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz. Bununla birlikte ilimize görev yapmak üzere öğretmen olarak tayini çıkan arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinin hayrılar getirmesini dileriz.

Bu dönemde emekli olan çalışma arkadaşlarımız da mevcut. Bu amaçla emekli öğretmenlerimizi de kapsayan, onların tecrübelerinden faydalanmak adına Bakanlığımızın “birmilyonfikir.meb.gov.tr” platformu hatırlatmak istiyoruz. Bu platformdan öneri, düşünce ve fikirlerini her zaman paylaşabilirler. Emekli olan çalışma arkadaşlarımıza göstermiş oldukları fedakârlık, özveri ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. denildi.

Bu haber 1545 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by