Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

“En çok sahada olan parti bizdik”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci yer aldı. Gazetemiz Yazarı Fatih Karamaz tarafından gerçekleştirilen röportajda Müjdeci, partisinin 2020 yılında yaptığı icraatlardan bahsetti. “En çok sahada olan […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 24 Aralık 2020 11:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci yer aldı.

Gazetemiz Yazarı Fatih Karamaz tarafından gerçekleştirilen röportajda Müjdeci, partisinin 2020 yılında yaptığı icraatlardan bahsetti.

“En çok sahada olan parti bizdik”

2019 yılının Mart ayında Türkiye’nin en genç il başkanı olarak göreve başladığını ifade eden Müjdeci, “Biz malumunuz 2019 senesinin Mart ayında partimizin Çankırı İl Başkanı ve Türkiye’nin en genç il başkanı olarak görevlendirildik. Çankırı’da kısa bir sürede teşkilatlanmamızın yüzde 70’lik kısmını sağlayarak bugün itibarıyla 8 tane ilçe teşkilatımızı kurduk. Kalan yerlerde de çalışmalarımız sürüyor. Pandemi süreci gelmeden öncesine kadar en çok sahada olan parti bizdik. Gezen parti bizdik. Üye yapma noktasında da şu an itibarıla onaylanmış üye sayımız 1000’in üzerinde. Elimizde evrak olup da başka siyasi partiye üyeliği olan kişiler ile birlikte toplamda 2000’e yakın üyemiz var. Bu da Çankırı’da üye noktasında en başarılı ikinci parti olduğumuzu ve hızlı ivme kazanan parti konumunda ise birinci parti olduğumuzu gösteriyor. Teşkilat olarak Çankırı’da yapamadıklarımızdan bahsedecek olursak vatandaşlarımıza buluşma noktasında pandemiden sonra sıkıntı yaşamaya başladık. Çünkü bize gelmek isteyenlerle buluşamıyoruz. Online toplantılara biraz ağırlık verdik. Bu süreçte ekonomik anlamda siyasi parti yardımı almadığımız için kendi aramızda toplamış olduğumuz yardımlarla yaklaşık 750 aileye gıda ve erzak yardımında bulunduk. Yaklaşık 100 tane esnafa da nakit yardımında bulunduk. Bunları biz kendi aramızda para toplayarak imkanı kendimiz oluşturarak vatandaşımıza kucak açmaya destek olmaya karınca kararınca yardımcı olmaya çalıştık. Tek muzdarip olduğumuz nokta pandemide insanlarımıza istediğimiz gibi ulaşamamız. Bir de rahmeti rahmana kavuşan yaklaşık 300 tane vatandaşımız var. Bu konuda da üzüntülerimiz mevcut. Yapamadıklarımız sadece bunlar. Geri kalan herşeyi elhamdülillah yaptığımızı düşünüyorum” diyerek 2020 yılında partisinin icraatlarını anlattı.

Bu haber 10401 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by