Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Er meydanından üçüncülük madalyası

Nefesler bu kez onüçüncüsü düzenlenen Kocaeli Seka Park Yağlı Pehlivan Güreşleri için tutuldu. Çankırı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’ndan Kadir Güleşen, Küçük, Orta, Büyük Boy’da üçüncü oldu. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri madalya getirmeye devam ediyor. Bu yıl efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı adına düzenlenen onüçüncüsü Seka Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde güreşçilerin kıyasıya mücadeleleri, müsabakaların […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 16 Ağustos 2021 17:09 A A

Nefesler bu kez onüçüncüsü düzenlenen Kocaeli Seka Park Yağlı Pehlivan Güreşleri için tutuldu. Çankırı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı’ndan Kadir Güleşen, Küçük, Orta, Büyük Boy’da üçüncü oldu.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri madalya getirmeye devam ediyor. Bu yıl efsane Başpehlivan Ahmet Taşçı adına düzenlenen onüçüncüsü Seka Altın Kemer Yağlı Güreşleri’nde güreşçilerin kıyasıya mücadeleleri, müsabakaların heyecanını arttırdı. Kadir Güleşen, beş turda rakiplerini eleyerek Küçük, Orta, Büyük Boy’da üçüncü oldu. Antrenör Seyfettin Karadeniz, “Bir meydanda daha şehrimizin, Belediyemizin ve Başkanımızın adını duyurmaktan mutluyuz. Girdiğimiz her mücadeleden alnımızın teri ile gururlu bir şekilde çıkıyoruz.” dedi.

Bu haber 625 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by