Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

Esen, ?İşine Sahip Çıkan Herkes Bu Ailenin Bir Parçasıdır?

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmet binası içinde ve belediyeye ait dış birimlerde çalışan personelini denetliyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı kadın çalışmaları kapsamında hizmet veren birimler ile İtfaiye ve Veterinerlik Müdürlüklerinden başlayan ziyaretlerde Başkan Esen, görev başındaki personelinden yapılan işler hakkında da bilgi alıyor. Çankırı Belediyesi, 31 Mart […]
Çankırı Gündemi - 6 Haziran 2019 07:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmet binası içinde ve belediyeye ait dış birimlerde çalışan personelini denetliyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı kadın çalışmaları kapsamında hizmet veren birimler ile İtfaiye ve Veterinerlik Müdürlüklerinden başlayan ziyaretlerde Başkan Esen, görev başındaki personelinden yapılan işler hakkında da bilgi alıyor.

Çankırı Belediyesi, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra çalışmalarını hızlandırdı. Koltuğa oturan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çalışmalarını sıkı tutuyor. Çankırı Belediyesi?nin tam kapasite ile çalışarak üreten belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğini vurgulayan Başkan Esen, çalışmaların daha verimli devam edebilmesi için her alanda denetimlerin aralıksız süreceğini söyledi. Esen, ?İşine sahip çıkan, Belediyeyi evi gibi görerek canı gönülden ve azimle çalışan herkes bu ailenin bir parçasıdır. En büyük Türk Başbuğ Atatürk?ün de söylediği gibi ?Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.? ? ifadelerine yer verdi.

Bu haber 108 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 07:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by