Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Esen, Muhtarlar ile istişare toplantısında buluştu

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’nde gerçekleşen istişare toplantısında mahalle sakinlerinin istek ve beklentileri tespit edildi. Toplantıya Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı  Esen, gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantısında vatandaşların istek, talep ve şikâyetleri hakkında muhtarlardan bilgi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 28 Ocak 2022 17:47 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Sosyal Tesis ve Millet Kıraathanesi’nde gerçekleşen istişare toplantısında mahalle sakinlerinin istek ve beklentileri tespit edildi. Toplantıya Başkan Yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı  Esen, gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantısında vatandaşların istek, talep ve şikâyetleri hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Merkez mahalleler ile iletişimde muhtarların yerel yönetimin gözü ve kulağı olduğunu belirten Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Muhtarlarımız, mahallelerdeki en önemli temsilcilerimiz. Hizmetlerimizi şehrimizin en ücra noktasına kadar götürerek vatandaşımızın beklentisini karşılamak ve yaşam kalitesini arttırmak istiyoruz. Bu anlamda, muhtarlarımız ile istişare ederek mahallelerimizin sorunlarını dinliyor, ekibimiz ile birlikte kalıcı çözümler geliştiriyor ve ihtiyaç duyulan bölgelere uyguluyoruz.” dedi.

Bu haber 1700 kez okundu.
Bölgesel - 17:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by