Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Esen’den çocuklara karne hediyesi

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yarıyıl karne hediyesi olarak çocukları Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine gönderdi. Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinin yarıyıl tatili için düzenlediği “Bir Tatil Eğlencesi” kar üstünde sona erdi. Robot, Bilim, Beceri, Zekâ, Çılgın Matematik, İngilizce ve Resim atölyelerini, yarıyıl tatilini farklı değerlendirmek isteyen çocuklara açan FSM Çocuk Akademisi etkinliği eğlenceye dönüştürdü. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 27 Ocak 2022 17:49 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yarıyıl karne hediyesi olarak çocukları Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine gönderdi.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinin yarıyıl tatili için düzenlediği “Bir Tatil Eğlencesi” kar üstünde sona erdi. Robot, Bilim, Beceri, Zekâ, Çılgın Matematik, İngilizce ve Resim atölyelerini, yarıyıl tatilini farklı değerlendirmek isteyen çocuklara açan FSM Çocuk Akademisi etkinliği eğlenceye dönüştürdü. 7-13 yaş aralığındaki 75 çocuk ile gerçekleştirilen uygulamalı atölye çalışmaları Başkan Esen’in jesti ile son buldu. Esen, karne hediyesi olarak çocukları, eğlenmeleri için Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine götürdü. Ailelerin de eşlik ettiği kar gezisine katılan çocuklar, Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden Çankırı-Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezinde kızaklarla kayarak karın tadını çıkardı. Karda moral depolayan öğrenciler, yarıyıl tatilini önce öğrenmeye sonra eğlenceye dönüştürdü.

Bu haber 1776 kez okundu.
Bölgesel - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by