Sumitomo Rubber Ako
12° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Esen’den siyasi parti temsilcilerine ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, siyasi partilerin Çankırı İl Temsilciliklerini ziyaret etti. Başkan Esen, görüşmelerinde çalışmalarından bahsederek şehrin geleceği için fikir alışverişinde bulundu. Siyasi partilerin İl Başkanları ile bir araya gelen Başkan Esen, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak kendilerine bildirilen her türlü görüş ve önerilere açık olduklarını belirtti. Milliyetçi […]
Çankırı Gündemi - 31 Ağustos 2020 10:17 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, siyasi partilerin Çankırı İl Temsilciliklerini ziyaret etti. Başkan Esen, görüşmelerinde çalışmalarından bahsederek şehrin geleceği için fikir alışverişinde bulundu.

Siyasi partilerin İl Başkanları ile bir araya gelen Başkan Esen, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak kendilerine bildirilen her türlü görüş ve önerilere açık olduklarını belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığından başlayan ziyaret AK Parti, CHP ve İyi Parti Çankırı İl Başkanlıkları ile devam etti.

Göreve geldiği günden itibaren istişare etme, ortak akıl ve karar ile hareket etme vurgusu yaptıklarını belirten Esen, şehre artı değer katmak isteyen herkesin düşüncesine saygı ile yaklaştıklarını, fikirleri değerlendirerek Çankırı ve Çankırı halkı için en iyisini yapmaya çalıştıklarını kaydetti. “Çabamız ve amacımız; şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına hep birlikte hizmet etmek ve katkı sağlamaktır” ifadelerini kullanan Esen’in ziyareti, siyasi parti temsilcilerini de memnun etti.  Ziyaretlerin devam edeceği bildirildi.

Bu haber 839 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by