Sumitomo Rubber Ako
22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Etkili Sunuş Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

“Türkiye Cumhuriyeti Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı”nın destekleri ile açılan “Etkili Sunuş Teknikleri” eğitimi tamamlandı. Çankırı’da Yeni Gün İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Mesleki ve Teknik Eğitim kurumlarında öğrenim görmekte olan on beş öğrenci ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulları’nda öğrenimlerini sürdüren beş öğrenci eğitime kursiyer olarak katılım sağladı. Öğrencilerin etkili bir şekilde sunum yapabilme […]
Eğitim - 30 Kasım 2019 14:32 A A

“Türkiye Cumhuriyeti Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı”nın destekleri ile açılan “Etkili Sunuş Teknikleri” eğitimi tamamlandı.

Çankırı’da Yeni Gün

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Mesleki ve Teknik Eğitim kurumlarında öğrenim görmekte olan on beş öğrenci ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulları’nda öğrenimlerini sürdüren beş öğrenci eğitime kursiyer olarak katılım sağladı.

Öğrencilerin etkili bir şekilde sunum yapabilme becerileri kazanabilmeleri amacıyla gerçekleştirilen eğitim iki gün sürdü. Öğrencilerin iki gün süren eğitimlerini başarıyla tamamlayıp eğitimin sonunda sertifika almaya hak kazandılar.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Eğitimin planlanması ve uygulanmasında emeği geçen eğitmenlerimize ve eğitimimize katılım sağlayan öğrencilerimize teşekkür ederiz.”denildi.

Bu haber 1534 kez okundu.
Eğitim - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by