Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Eylül Ayı Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, Eylül ayı yüzme kursu kayıtlarını almaya başladı. Kayıt işlemleri devam eden yüzme kursları için yetişkin kadın, 3-6 yaş anne çocuk, 7-10 yaş erkek çocuk ve 7-13 yaş kız çocukları için ayrı seanslar ve gruplar oluşturulacak. Çankırı Beledi-yesi’nin düzenlediği yüzme kursu kayıtları tüm hızıyla […]
Eğitim - 28 Ağustos 2019 10:04 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi, Eylül ayı yüzme kursu kayıtlarını almaya başladı. Kayıt işlemleri devam eden yüzme kursları için yetişkin kadın, 3-6 yaş anne çocuk, 7-10 yaş erkek çocuk ve 7-13 yaş kız çocukları için ayrı seanslar ve gruplar oluşturulacak.
Çankırı Beledi-yesi’nin düzenlediği yüzme kursu kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden farklı faaliyetleri bünyesinde buluşturan Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde yüzme kurslarına devam etmek ya da yeni başlamak isteyenler için Eylül ayı kayıtları başladı. Kurslardan faydalanmak isteyenler; yetişkin kadın, 3–6 yaş anne çocuk, 7–10 yaş erkek çocuk, 7-13 yaş kız çocuk kategorilerinde kayıt yaptırabilecek. Alanında uzman yüzme antrenörü gözetiminde düzenlenen yüzme kursları kontenjan ile sınırlı olacak.

Bu haber 2351 kez okundu.
Eğitim - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by