Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Filenin yarenlerinden deplasman galibiyeti

Voleybol 2.Lig Erkekler Ligi’nde mücadele eden Yamanca Asansör Çankırı Birlik Spor Kulübü Voleybol Takımı,  Ankara Beştepe Voleybol Salonu’nda karşılaştığı Darüşşifa Spor Kulübünü  3- 0 yenerek ilk galibiyetini aldı. Genç bir ekiple mücadele eden Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü Voleybol takımı, her geçen hafta üstüne koyarak yoluna emin adımlarla ilerliyor. İçerdeki maçlarda yaklaşık olarak 300 kişilik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 22 Kasım 2021 19:04 A A

Voleybol 2.Lig Erkekler Ligi’nde mücadele eden Yamanca Asansör Çankırı Birlik Spor Kulübü Voleybol Takımı,  Ankara Beştepe Voleybol Salonu’nda karşılaştığı Darüşşifa Spor Kulübünü  3- 0 yenerek ilk galibiyetini aldı.

Genç bir ekiple mücadele eden Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü Voleybol takımı, her geçen hafta üstüne koyarak yoluna emin adımlarla ilerliyor.

İçerdeki maçlarda yaklaşık olarak 300 kişilik seyirci kapasitesine sahip Çankırı Birlikspor Kulübü yetkilileri, Çankırı halkını aileleriyle birlikte içerdeki maçlarda desteklemek için Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonuna davet ediyor.

Bu haber 197 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by