Sumitomo Rubber Ako
10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GAMER İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Kurulu toplantısı Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, İl Sosyal Etüt ve Poje Müdür Vekili İsmail Ağa, GAMER’in faaliyetleri ve çalışmaları hakkında sunum yaptı. Toplantıda, 2019 yılında meydana gelen ve GAMER’e yansıyan olaylar […]
Çankırı Gündemi - 16 Ocak 2020 11:46 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Kurulu toplantısı Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, İl Sosyal Etüt ve Poje Müdür Vekili İsmail Ağa, GAMER’in faaliyetleri ve çalışmaları hakkında sunum yaptı. Toplantıda, 2019 yılında meydana gelen ve GAMER’e yansıyan olaylar değerlendirildi.

Toplantıya, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı, ilgili daire müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.

Bu haber 915 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by