Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Gazetemiz Çankırı’da Yeni Gün 14 Yaşında

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak bugün 14. Kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz. Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak bugün 14. Kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz. Çankırı’da 6 Temmuz 2007’de yayın hayatına başlayan siz değerli okuyucularımızın gazetesi “Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi” bugün 14. Yılın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor. Bu şehrin, bu şehir insanının sesi, sözcüsü olma […]
Çankırı Gündemi - 6 Temmuz 2020 09:51 A A

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak bugün 14. Kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz.

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak bugün 14. Kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz.

Çankırı’da 6 Temmuz 2007’de yayın hayatına başlayan siz değerli okuyucularımızın gazetesi “Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi” bugün 14. Yılın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.

Bu şehrin, bu şehir insanının sesi, sözcüsü olma hedefiyle yola çıkan ve “Çankırı’da Yeni Gün” ismini de bu hedeften alarak siz değerli okuyucularımıza 6 Temmuz 2007 yılında “Merhaba” dedik.

Yeniliğe ve değişime açık yüzü, dünya ölçeğini yerele taşımaya ve böylece yerelden genele, genelden yerele bir çizgi üzerinde dinamik bir anlayışa ulaşma hedefini geride bıraktığı yılların ardından da ilk günkü gibi sürdürmeye devam ediyoruz.

Çankırı’da Yeni Gün, bu yıldönümünde de kadrosuyla, yazarları ve dostları ile yine çok mutlu ve yine çok zengin. İlimiz ve İlçelerdeki günlük gelişmelere kayıtsız kalmayarak bütün ayrıntıları sizlerle paylaşmayı başaran Çankırı’da Yeni Gün, dolu dolu geçen yılların ardından siz okuyucuları ile birlikte 14. yılını kutluyor.

Çankırı, her sabaha Çankırı’da Yeni Gün’le merhaba demeye başladı. Bizde, bize inanan insanlara 14 yıl önce heyecanla dediğimiz merhabayı bugün yine aynı heyecanla sürdürüyoruz: “Merhaba Çankırı”

Bu haber 1398 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by