Sumitomo Rubber Ako
11° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Gazetemize Japon dostluk eli

Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Japon SUMITOMO RUBBER AKO fabrikası çalışanları gazetemizi ziyaret etti. İnsan Kaynaları ve Halkla İlişkiler Şefi Halil Ekim ve CEO Asistanı Ferizan Uzun, fabrika çalışanlarımızın sağlığını önemsediğimiz gibi,  bizlere üretime başladığımız günden itibaren her zaman yanımızda olan basın mensuplarının sağlıklarıda bizler için önemlidir, ifadelerini kullandılar. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 27 Mayıs 2021 10:56 A A

Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Japon SUMITOMO RUBBER AKO fabrikası çalışanları gazetemizi ziyaret etti. İnsan Kaynaları ve Halkla İlişkiler Şefi Halil Ekim ve CEO Asistanı Ferizan Uzun, fabrika çalışanlarımızın sağlığını önemsediğimiz gibi,  bizlere üretime başladığımız günden itibaren her zaman yanımızda olan basın mensuplarının sağlıklarıda bizler için önemlidir, ifadelerini kullandılar.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İsmail Silahsız ile görüşen SUMITOMO yetkilileri maske, mesafe ve hijyenin önemli olduğunu ifade ederek  gazetemiz çalışanlarına firmalarına ait maskelerden hediye ettiler.

Bu haber 358 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by