Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Geleneksel Yapraklı Yayla Şenlikleri düzenlenecek

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığı tarafından Pazar günü “Geleneksel Yapraklı Yayla Şenlikleri” düzenlenecek. Aşık Sefai, Mehteran ve Yaran gösterilerinin yer alacağı şenliklerde ayrıca çeşitli yarışmalar ile protokol konuşmaları yapılacak, öğle namazına müteakip pilav ikramında bulunulacak. Şenlikler için saat 09.00’dan itibaren belediye önünden araçlar kaldırılacak. MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, 18 yıl aradan sonra tekrar […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 1 Ağustos 2022 16:34 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığı tarafından Pazar günü “Geleneksel Yapraklı Yayla Şenlikleri” düzenlenecek.

Aşık Sefai, Mehteran ve Yaran gösterilerinin yer alacağı şenliklerde ayrıca çeşitli yarışmalar ile protokol konuşmaları yapılacak, öğle namazına müteakip pilav ikramında bulunulacak.

Şenlikler için saat 09.00’dan itibaren belediye önünden araçlar kaldırılacak.

MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, 18 yıl aradan sonra tekrar hayata geçirecekleri şenliklere Çankırılıları davet ederken “Şenliklerin tekrar başlatılması camiamız içinde olumlu karşılandı. Şenliklerimiz genel merkez görevlilerimizin de iştirakleriyle; ailece piknik havasında geçecek ve tüm dava arkadaşlarımızla hatta tüm hemşerilerimizle eski günleri tekrar yaşayabileceğimiz birlikteliğe ve coşkuya davet ediyoruz. Valiliğimizin genelge ve talimatlarına azami ölçülerde riayet ederek uzun yıllardır heyecanla beklediğimiz Yayla Etkinliğine yoğun teveccüh göstereceğini beklemekteyiz” dedi.

Bu haber 363 kez okundu.
Bölgesel - 16:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by