Sumitomo Rubber Ako
19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Genç tiyatrocular Çankırı’yı güldürdü

Çankırı’da Yeni Gün Genç Oluşum Derneği tiyatro topluluğunun yetenekleri ile Çankırı’da ve sosyal medyada ilgi gören tiyatro ekibi, pazar günü gösterdikleri performans ile yine kendilerinden bahsettirmeyi başardı. Dolap isimli oyunla Çankırı’da tiyatroseverlerin karşısına çıkan ekip tüm salonu dolduran Çankırı seyircisine kahkaha dolu anlar yaşattı. Oyunun sonunda oyuncular ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen seyirciler gece boyunca […]
Çankırı Gündemi - 17 Aralık 2019 10:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Genç Oluşum Derneği tiyatro topluluğunun yetenekleri ile Çankırı’da ve sosyal medyada ilgi gören tiyatro ekibi, pazar günü gösterdikleri performans ile yine kendilerinden bahsettirmeyi başardı.

Dolap isimli oyunla Çankırı’da tiyatroseverlerin karşısına çıkan ekip tüm salonu dolduran Çankırı seyircisine kahkaha dolu anlar yaşattı. Oyunun sonunda oyuncular ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen seyirciler gece boyunca sosyal medyadan ekibe memnuniyetlerini iletti.

Genç Oluşum Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Dernek ve gönüllülerimiz diye demiyoruz, demiyoruz çünkü bu ekip kendi başlarına hazırladıkları performansla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye geleninde hazırlamış olduğu yarışmada tüm illeri geride bırakarak birinci olmuşlar ve İspanya gezisine hak kazanmışlardı.

Umarız bu gençlerin öncülüğünde Çankırı’da özel bir tiyatro kurulur ve sık sık böyle eğlenceli geceler geçirebiliriz. Tabii Tiyatro organizasyonlarına yakışır bir salonla…” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 6865 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by