Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Gençlik Spor’un boks salonu yenilendi

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Salonu, yapılan bakım-onarım çalışmaları sonucunda yeni hali ile eski halinden eser bırakmadı. Boks salonunun duvarları ve zemini yeniden boyanıp güçlendirilirken, antrenman esnasında havasız kalan salona havalandırma sistemi yapıldı. Eski ring kaldırılarak yerine yenisi kuruldu. Soyunma odaları, soyunma dolapları ve duşlar modernize edilerek sporcuların antrenmanlardan sonra rahat bir şekilde […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 16 Eylül 2021 17:45 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boks Salonu, yapılan bakım-onarım çalışmaları sonucunda yeni hali ile eski halinden eser bırakmadı.

Boks salonunun duvarları ve zemini yeniden boyanıp güçlendirilirken, antrenman esnasında havasız kalan salona havalandırma sistemi yapıldı. Eski ring kaldırılarak yerine yenisi kuruldu. Soyunma odaları, soyunma dolapları ve duşlar modernize edilerek sporcuların antrenmanlardan sonra rahat bir şekilde duş alma ortamı sağlandı.

Sporcuların müsabakalarda uyum sağlamaları için standartlara uygun hale getirilen “Boks Salonu” tamamen yenilendi. Yapılan yenileme çalışmaları sonrasında yeni salon antrenör, boksör ve velilerden tam not aldı.

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, “Boks salonu eski haliyle sporcularımızın ihtiyacını tam olarak karşılamıyordu. Uzun yıllar boyunca  yenileme çalışması yapılmayan salonumuzu imkanlarımız dahilinde daha modern bir hale getirdik. Salonumuzun boks sporuna gönül veren, bu spora başlamak isteyen tüm çocuk ve gençlerimize açık olduğunu belirtir, salonumuzun boks camiasına ve sporcularımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Bu haber 477 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by