Sumitomo Rubber Ako
18° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Görme engellilerin bisiklete binme hayali gerçek oldu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi, görme engelli vatandaşlar için “Gülen Gözler Bisiklet Turu” düzenledi. Recep Tayyip Erdoğan Parkında gerçekleştirilen etkinliğe katılan Çankırı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezine üye görme engelli vatandaşlar, bisiklete binerek pedal çevirdi.  Etkinliğe Çankırı halkı da bisikletleri ile eşlik etti. Çankırı Belediyesi, Çankırı Bisiklet Kulübü iş birliği ile dikkat çekici bir etkinliğe imza […]
Çankırı Gündemi - 26 Temmuz 2019 09:38 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi, görme engelli vatandaşlar için “Gülen Gözler Bisiklet Turu” düzenledi. Recep Tayyip Erdoğan Parkında gerçekleştirilen etkinliğe katılan Çankırı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezine üye görme engelli vatandaşlar, bisiklete binerek pedal çevirdi.  Etkinliğe Çankırı halkı da bisikletleri ile eşlik etti.

Çankırı Belediyesi, Çankırı Bisiklet Kulübü iş birliği ile dikkat çekici bir etkinliğe imza attı.  “Gülen Gözler Bisiklet Turu” adı altında gerçekleştirilen organizasyonda daha önce bisiklete binmemiş görme engelli vatandaşlar, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve Çankırı Bisiklet Kulübü üyeleri ile birlikte çift kişilik bisikletlere binerek pedal çevirdi. Bisiklet turu,  hem katılımcılara hem de izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Çankırı Süslü Kadınlar Bisiklet Topluluğu da etkinliğe renk kattı.

Bu haber 1521 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by